.

DJ Łódź

DJ Łódź Potrzebujesz najlepszego DJ-a na imprezę weselną lub studniówkę? Nie mogłeś lepiej trafić! DJ Rooby to słuszny wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najważniejszych momentów Twojego życia - wesele. Oprócz imprez weselnych, w mojej ofercie znajduje się też obsługa studniówek. Cechuje mnie pasja, sumienność oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe. Gwarantuję pełną satysfakcję.

W kwestii przygotowania wesela, doskonale wiem jak istotne są drobiazgi. Pracuję na przyjęciach okolicznościowych w weekendy, dlatego środek tygodnia poświęcam na mitingi z Klientami i przedyskutowanie warunków kontraktu. Jestem tradycjonalistą, ale jestem otwarty na nowoczesne trendy oraz co normalne na uwagi Kontrahentów. Wybierając mnie otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu od początku do końca wesela. Nie spożywam alkoholu i poświęcam się w całości swojemu poważnemu zadaniu. Mam przekonanie, iż wesele musi być czymś zdecydowanie wyjątkowym. Moim ogromnym atutem, którego nie znajdziesz u wielu jest fakt, że występuję w duecie. Moi Kontrahenci mają do wyboru opcję - DJ + konferansjer lub DJ + wokalista/akordeonista. Skąd taki wybór? W duecie, mamy znacznie więcej możliwości w kwestii zabaw dla gości oraz korzystaniu z rekwizytów.

Mamy w zanadrzu nagłośnienie, które wspaniale sprawdzi się na weselach oraz innych imprezach, nawet do 700 osób. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a jeżeli oferta przypadnie wam do gustu, skontaktuj się ze mną w celu dogadania się co do terminu. Cena zostanie ustalona indywidualnie.

Szczegóły strony www.dj-lodz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dj-lodz.pl:

DJ Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: